Відео

Танець з тигровими акулами

Є такі люди — дайвери. Вони постійно пірнають кудись у глибину і займаються там вкрай химерними речами. Наприклад, вони годують з рук акул. Справжнісіньких зубастиків і ненажер. І дуже небезпечних.

Тигрова акула — одна з найбільш небезпечних для людини представниць свого зубастого племені. По частоті нападів на людей вона поступається тільки великій білій. Дорослі особини доростають до 3-4 метрів, а їх зуби відрізняються бритвеною гостротою при наявності великої кількості ріжучих зубів. Якби така рибонька зголодніла, аквалангісту буде не солодко. Ймовірно тому, він їх і годує.

Багами, де все це відбувається, — одне з найвідоміших місць нападів акул на людей. Тигрова — одна з найвідоміших вбивць.

Звернемо увагу на два факти. По-перше, тигрова акула воліє полювати вночі. Вдень вона досить апатична. Рибку проковтне, якщо в рот покладе.

По-друге, на нижній стороні рила акули, біля пащі, знаходяться електрорецептори,  які«ловлять» слабкі електричні поля і їх коливання, вироблені потенційними жертвами. А ще вони дуже чутливі до механічних дотиків, і якщо акула йде на аквалангіста, бажаючи спробувати його на смак, то він може її зупинити, чухаючи хижачку за «ніс». Складно сказати, що при цьому відчуває акула, але атакувати вона перестає. Майже як котик, якого почухали за вушком.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button