Відео

Космічний корабель прибульців вилетів із Сонця

24 грудня 2018 року супутники SOHO Lasco C2 і Lasco C3 зняли величезний сферичний об’єкт, який залишає Сонце. Ще раз, 7 січня 2019 року обидва супутники захопили ще один сферичний об’єкт, який залишає Сонце.

На думку деяких дослідників НЛО, ці сферичні об’єкти є космічними кораблями прибульців, оскільки поруч із Сонцем були виявлені подібні сферичні об’єкти, які явно не були викидом корональної маси, в той час як інші вважають, що це явище є плазмовим викидом.

В даний час ми знаходимося в сонячному мінімумі, який є періодом найменшої сонячної активності в 11-річному сонячному циклі Сонця. Протягом цього часу активність сонячних плям, сонячних спалахів зменшується, і часто не відбувається протягом тривалого часу, що змушує нас задуматися, чи дійсно сферичний об’єкт був плазмовим викидом чи ні.

Якщо допустити можливість існування інопланетних кораблів в навколоземному просторі, а численні факти це скоріше підтверджують, чим спростовують, то чому не припустити, що наше світило використовується просунутою в технічному плані інопланетною цивілізацією як портал для міжзоряних переміщень або як заправна станція для їх кораблів…

Кнопка «Наверх»