Поради

Тепла підлога під ламінат — переваги і варіанти укладання

Запорукою тепла в будинку стане правильний підбір опалювальної системи. Якісний обігрів приміщення — це економна витрата енергії, надійність і безпека. Альтернативою стандартному опаленню є тепла підлога. Великий вибір систем представлений на сайті https://skladpolov.com.ua/ — купити електричну теплу підлогу в Києві дешевше в компанії СкладПолов.

Переваги теплої підлоги

Електрична підлога зручна у використанні, економічна і безпечна. Система включає мінімум елементів, тому дуже просто монтується. Підлога дуже швидко нагрівається після включення і забезпечує комфортну температуру в приміщенні.

Система включає інфрачервону плівку і нагрівальний кабель. Універсальна підлога підходить для будь-яких приміщень. Її можна монтувати у ванних кімнатах, вітальнях, на кухні і в коридорі.

Основні переваги:

• не потрібно складного обслуговування;
• просте управління;
• довговічність;
• економну витрату електроенергії;
• доступна вартість.

Акуратна електрична тепла підлога дозволяє не захаращувати простір кімнати масштабними радіаторами і трубами. Щоб обігріти будинок, вам не знадобитися встановлювати громіздкий опалювальний котел. Тепла підлога встановлюється не тільки в приватних будинках, але і в квартирах, а також в офісах.

Тепла підлога під ламінат

При укладанні під підлогове покриття використовується система нагрівальних кабелів. У монтажі слід врахувати, що підлога при укладанні системи підніметься у висоті. Ламіноване покриття з переробленого деревного матеріалу. Під дією тепла мостини розсихаються. Тому температура нагріву системи не повинна перевищувати 28 градусів.

Електропідігрів для ламінату здійснюється з використанням:

• резистивного кабелю;
• ІК-плівки;
• алюмінієвого мату.

Вибір виду системи залежить від особливостей монтажу. Простим затребуваним варіантом є установка під ламінат інфрачервоної плівки. Для монтажу матеріалу не потрібна стяжка і клейовий склад. Тонка плівка не вплине на зміни параметрів висоти підлоги.

Відразу після монтажу ви можете почати використовувати систему для обігріву приміщення. Від карбонового нагрівального елементу після включення почне поширюватися теплова енергія, яка ідентична природному теплу. Система теплої підлоги не виділяє ніяких шкідливих речовин в навколишнє середовище і безпечна для здоров’я людини.

Надійна тепла підлога може монтуватися і за допомогою резистивного кабелю. Потужність такої системи можна коригувати. Експлуатується кабель більше 30 років, тому тепла підлога прослужить дуже довго.

Застосування кабелю в монтажі не викликає ніяких ризиків пошкодження жили і ізоляції. Монтувати теплу підлогу можна в приміщенні з високим рівнем вологості. Після монтажу теплої підлоги укладається ламінат без використання додаткової ізоляції — відразу на підкладку.

Новим кроком в облаштуванні теплих підлог під ламінат є застосування алюмінієвого мату. При монтажі не використовують цементний розчин, мати укладаються за допомогою фольгованої стрічки. Фольга забезпечує рівномірний розподіл тепла після включення системи.

Алюмінієвий мат гарантує відсутність холостого обігріву, при якому тепло йде в нижній шар підлоги. Система має невелику товщину, економічна і не вимагає складного обслуговування. Ви можете купити теплу підлогу в компанії недорого і замовити укладання у фахівців.

Вибір теплої підлоги під ламінат залежить від багатьох факторів. При капітальному ремонті приміщення доцільніше укласти кабель в цементну стяжку. Якщо ж глобального ремонту не планується, можна використовувати алюмінієвий мат.

Кнопка «Наверх»