Фото

Топ- 10 найбільш незвичайних таксі з усього світу

Легендарне британське Hansom – таксі

23 грудня 1843 британський архітектор Joseph Hansom подав патент на «безпечне таксі», яке увійшло в історію як Hansom – таксі. Це не звичайне таксі являло собою двоколісну карету, яку тягнула коня. Для того часу це був незвичайний, але найкращий вид транспорту для руху по лондонських вулицях: їздити можна було швидко, безпечно і при цьому Hansom – таксі легко розминалися навіть у дворах, запобігаючи «пробкам».

hansom_cab_resized

 

З того часу зовнішній вигляд таксі зазнав безліч змін, але Hansom – таксі, як і раніше, залишається оригінальним навіть в наші дні. Іноді креативні вишукування викликані не стільки творчістю, скільки необхідністю. Сьогодні в добірці найнезвичайніші таксі з різних куточків світу.

Таксі на гусеничному ходу

taxi-1_resized

Напевно всі пам’ятають французьку романтичну комедію «Таксі», що вийшла в декількох частинах, автомобіль головного героя – Peugeot 406 і те, що в одній із серій у нього були гусениці для їзди по снігу. Цікаво те, що копія таксі Peugeot 406 на гусеничному ходу була дійсно відтворена групою інженерів і може спокійно пересуватися, нехай і не так жваво, як у фільмі. Копія була створена в єдиному екземплярі і зараз знаходиться у Франції.

Таксі-електрокари

solartaxi_resized

У Швейцарії таксисти все сильніше долучаються до «справи» збереження навколишнього середовища та масово пересідають на електрокари. Сьогодні дана країна є лідером за кількістю таксі з електродвигунами. Але не відстають і інші країни. Так у Гонконгу нещодавно з’явилася eTaxi – «зелена» система таксі. Саме такі авто оптимальні для міського перевезення, зокрема, “зелені” вантажівки при перевезенні меблів чи інших вантажів.

Hummer – таксі

hammer_resized

Суворий, як всі техаські хлопці, єдиний у світі Hummer – таксі працює відразу в декількох містах цього штату. Таксі Hummer – це справжнісінький лімузин, однак, незважаючи на число посадочних місць, коштує поїздка в цьому гіганті дещо дорожче, ніж у традиційних таксі.

Аеротаксі

taxi-01_resized

Сьогодні все більшої популярності набуває аеротаксі. Спочатку воно з’явилося в американському штаті Флорида, а сьогодні подібні послуги вже з’явилися в Москві і в Києві. На такому таксі можна здійснити незабутню екскурсію, облетіти власні володіння, відправитися на полювання або на термінову зустріч з бізнес- партнером.

Porsche Cayenne – найдорожче в світі таксі

taxi-cayenne_resized

Москва – як один з найбільш дорогих міст світу, може дозволити собі і найдорожче таксі в світі. Так в місті діє служба елітного таксі, на озброєнні якого стоять новенькі Porsche Cayenne. Швидкість доставки пасажирів, звичайно, та ж, що й у звичайного таксі, зате який сервіс …

Таксі для заможних людей

taxi-4_resized

Канадці недалеко пішли від росіян, тільки там вулиці розсікають рідкісні Lamborghini таксі. Дані таксі, як нескладно здогадатися, мають статус елітних. Користуються ними (через ціни) тільки заможні люди і державні чиновники.

Мексиканське таксі Vochos

taxi-14_resized

У Мексиці широко поширені таксі – жуки, автомобілі Vochos. Автомобілі даної моделі працюють на просторах Мексики вже понад півстоліття. Якщо пасажир не є шанувальником Vochos, то навряд чи для нього це авто стане чимось видатним. Зате мексиканські таксисти відрізняються своєю надпереконливою ??дружелюбністю і специфічним почуттям гумору.

Акватаксі

water-taxi_resized

Нью -Йорк є одним з небагатьох міст світу, де існує водне таксі. Особливість даного виду таксі в тому, що будучи водним видом транспорту, це таксі курсує не по заздалегідь підготовленим маршрутами, а за маршрутом, заданому пасажиром.

Таксі- танк

tanksi-2_resized

У Лондоні незвичайне таксі з’явилося завдяки рекламній кампанії, організованої Electronic Arts. Перед виходом Battlefield 3 креативщики цієї фірми вирішили випустити на вулиці британської столиці танки, які надавали послуги таксі. Назвали це диво TANKSI. Варто відзначити, що цей рекламний хід манірних англійців не здивував, а вартість поїздки не була надмірно високою, тому на танку міг покататися кожен охочий. А всі, хто прилітає в британський аеропорт Хітроу, можуть скористатися таксі без водія.

Кубинське Коко- таксі

coc-taxi_resized

Найнезвичне таксі працює на вулицях Гавани, столиці Куби. Тут і сьогодні можна побачити велосипедне Коко- таксі. Таксі розраховане на двох пасажирів і водія і, по суті, є велосипедом з пасажирським салоном. Даний вид таксі найповільніший і «найкурніший», проте він найкраще підходить для туристів, охочих ознайомитися з місцевими пам’ятками.

І ще …

Опинившись в Японії, в пошуках таксі не варто шукати очима традиційні шашечки.

japan_resized

Креативні японці розміщують на даху таксі досить незвичайні і забавні ліхтарі у вигляді собак, жаб, космічних кораблів, і цим їх фантазія не обмежується.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button