Поради

ТОП трипоради, як організувати перевезення піаніно

Ми підготували ТОП порад як влаштувати перевезення піаніно та не пошкодити інструмент. Інформація щодо перевезення піаніно надана людиною яка приймала участь в більш ніж тисячі перевезень, та стикалася з багатьма складнощами і знає як з ними впоратися. Звісно, в більшості випадків варто скористатися послугами професійних перевізників. Тому що, цей музичний інструмент має значну вагу, та може привести до травмування непрофесійних вантажників.

Підготовка піаніно до перевезення

Перш за все, потрібно підготувати піаніно до перевезення. При необхідності його можна полегшити знавши дошки фасаду, це не обов’язково.

  • Перш за все перевірте чи відсутні сторонні предмети всередині музичного інструменту (банки з водою, шкатулки та пляшки).
  • Якщо дошки фасаду не будуть зніматись, перевірте кріплення, щоб під час транспортування вони не випали.
  • Використайте упаковку для уникнення пошкоджень. Особливо небезпечні місця – це кути, та клавіатура. Можна використовувати як звичайну пакувальну пливку, так і плівку з кульками. Для жорсткості обов’язково використовуйте картон.

Підготовка приміщень для перевезення піаніно

Для того щоб сам процес відбувся швидко, до його реалізації потрібно підготуватися. Підготувати потрібно не тільки приміщення звідки будуть організовувати перевезення піаніно, а і приміщення куди будуть перевозити.

  • Перш за все потрібно забезпечити вільний доступ до музичного інструменту та розчистити коридори по яким буде проводитися переміщення.
  • Якщо візуально сумніваєтеся, що піаніно без перешкод подолає отвір дверей, скористайтеся рулеткою або мірною лінійкою.
  • Якщо буде застосовуватися вантажний ліфт, переконатися що він буде працювати в потрібну дату.
  • При використанні сходів переконайтеся, що сходи та міжповерхові майданчики вільні (немає стільців та мотлоху який може зашкодити руху) та добре освітленні. Якщо сходи мають окремий вихід, переконайтесь, що вони не зачинені чи отримайте ключі від консьєржа. Це стосується як місця з якого буде забиратися інструмент, та місця в яке буде переміщуватися.
  • Потурбуйтеся про місце паркування вантажного автомобіля або можливість без перешкод вийти з під’їзду разом з піаніно та зайти (в залежності від того завантаження в авто, чи розвантаження).
  • При наявності в будинках консьєржа попередьте його про перевезення піаніно, можливо існує окрема процедура виконання такелажних робіт.

Авто яке потрібно для перевезення піаніно

Стосовно вимог до авто є обов’язкові:

Вантажний відсік не менший за габарити музичного інструменту та врахування розмірів людей які будуть його завантажувати (що найменше плюс п’ятдесят сантиметрів з кожного боку).

У вантажному відсіку повинні бути кріплення та такелажні ремені для фіксації вантажу.

Стосовно типу кузова то особливих вимог немає. Це може бути як фургон (мікроавтобус або вантажний автобус) так і бортове авто з закритим вантажним відсіком (з тентом або цільнометалева будка). Різниця в тому, що фургон нижче, та підіймати і завантажувати піаніно буде легше. Бортова вантажівка вище, та завантажувати складніше.

Дякуємо перевізнику Груз-Ок за допомогу в підготовці матеріалу та надані фото.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button