Поради

VDS Stomat: все для стоматології в одному магазині

Красиві та здорові зуби даються не всім людям від природи. Щоб пишатися голлівудською посмішкою, потрібно відвідувати досвідченого дантиста та дотримуватись правил догляду за ротовою порожниною. Кінцевий результат роботи лікаря залежить від його майстерності та якості матеріалів. Компанія VDS Stomat пропонує все для стоматології. У наявності матеріали, знеболюючі препарати, імпланти та ін. При потребі менеджери допоможуть оформити замовлення.  

Яка продукція потрібна для роботи стоматологічного кабінету

Зазвичай стоматологи готові навчатися багато років та вкладатися у відкриття власного кабінету, адже це акуальний вид діяльності. Незважаючи на те, що майже в кожному мікрорайоні міста є кабінети дантистів, бізнес залишається доволі прибутковим. Зазвичай люди використовують два методи: купують готовий заклад або відкривають свій з нуля. 

Останній варіант передбачає, що власнику потрібно вивчити сегмент ринку, вибрати концепцію, підібрати техніку та матеріали. Часто майбутні підприємці змушені вивчати асортимент продукції від різних компаній, зв’язуватися з кількома постачальниками. Щоб зекономити час, варто звернутися у магазин стоматологічних матеріалів VDS Stomat, який має всі товари для лікування зубів. 

Асортимент товарів для оснащення стоматологічного кабінету

Компанія VDS Stomat спеціалізується на реалізації продукції для лікування зубів. В Україні працюють два офлайн магазини У Києві та Львові. Проте оформити замовлення з каталогу можна клієнтам з усієї країни. Товар доставляється швидко, оскільки у наявності тисячі найменувань продукції. Замовники можуть придбати:

 • інструменти для проведення реставрації зубів;
 • рентген-обладнання;
 • матеріали для пломбування зуба;
 • мікроскопи для маніпуляцій з тканинами зуба;
 • препарати для знеболення на дезінфекції;
 • засоби для хірургічного втручання;
 • фотополімерні лампи та інше освітлювальне приладдя та ін. 

Пряма співпраця з виробниками дозволяє постійно додавати в каталог актуальні стоматологічні матеріали та інструменти. Знайти потрібний товар просто у каталозі, використовуючи фільтри для пошуку. 

Що таке брендування щіток та кому вигідно замовити послугу

Стоматологічні кабінети працюють в умовах здорової конкуренції, тому борються за клієнтів. Для цього потрібно надавати якісні послуги та звертатися до різних способів реклами. Чудовим варіантом привернення уваги пацієнтів є брендування продукції. VDS Stomat пропонує нанесення логотипу компанії чи інші месенджі на зубні щітки, які дарують пацієнтам після візиту до лікаря. 

Для цього потрібно замовити послугу за контактними номерами телефонів. Дизайн та нанесення логотипу виконують швейцарські спеціалісти. На етапі проектування дії дизайнерів узгоджуються із замовником. Виготовлення та доставка продукції займає від двох до чотирьох тижнів. 

Переваги співпраці з компанією VDS Stomat

Стоматологічний магазин VDS Stomat вузькоспеціалізований, тому у наявності величезний перелік товарів, які поповнюються щодня. Непотрібно шукати кількох постачальників — можна все придбати в одному місці зі знижкою. Постійні замовники оцінили переваги співпраці з компанією.

 • Досвід роботи на ринку шість років, позитивні відгуки від клієнтів. 
 • Сертифікована продукція, яка проходить ретельну перевірку перед відправкою. 
 • Гарантійне обслуговування придбаного обладнання. 
 • Вигідні ціни, постійні знижки та акційні пропозиції. 
 • Швидка доставка в регіони країни протягом 1-2 робочих днів. 

У магазині можна придбати сертифікат на покупку на суму від 500 грн до 2000 грн. Сертифікати часто купують у вигляді подарунка близьким чи колегам. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments