Головна / Поради / Торговельний бренд Aigle — історія, переваги

Торговельний бренд Aigle — історія, переваги

Торговельний бренд Aigle — це французька компанія, яка займається виробництвом взуття та одягу, що має водонепроникні властивості. Дана продукція користується величезною популярністю у туристів, які воліють полювання, риболовлю, альпінізм, туристичні походи, яхтинг, їзду верхи або катання на лижах.

Крім туристичного напрямку, люди часто використовують продукцію від бренду Aigle у міському житті, або на пікніках, або в дрібних подорожах. Саме ця французька компанія є творцем одягу для репортерів (жилети-сафарі, репортерскіе жилети), у яких є безліч різних кишень.

29-09-15-foto-600x372-3

Тепер французький бренд володіє великою славою, завдяки специфічному пошиттю та поширенню стильних, практичних і сучасних атрибутів одягу для повсякденного носіння. В якості такого одягу виділяється верхній одяг, призначений як для дітей, так і для жінок, так і для чоловіків. Крім цього величезною актуальністю і популярністю користуються взуттєві вироби (туфлі, чоботи і інші моделі), широкий вибір яких знайдете на http://occasion.ru/, і аксесуари компанії Aigle.

Історичне минуле компанії

Хатчінсон придбав всі права на патент на каучук в 1850 році і впровадив каучуковий матеріал у процес виробництва, в якому даний матеріал застосовувався для виготовлення підошви та одягу, який має захисні властивості. Через три роки була відкрита компанія Compagnie du Caoutchouc Souple в невеликому французькому містечку Монтаржі. Компанія набула широку популярність і затребуваність, за рахунок продукції, що випускається (водонепроникних черевик, плащів і чобіт). Через деякий час була запатентована брендова торгова марка ‘A L’Aigle’.

29-09-15-foto-600x392-2

Піки популярності взуттєвої продукції

У період розвитку, що припав на 1920-ті роки XX століття, французи почали користуватися автомобілями, а в жіночій моді пішла популярна і переважаюча всі інші тенденція на міні-спідниці, і саме Хатчінсон і його компанія успішно реалізовувала свої фірмові «паризькі »дощовики, двосторонні плащі, білизну, тканини. Особливо затребуване було міське взуття, представлене черевиками з підошвою з гуми та міськими туфлями.

Наступний яскравий етап в популярності гумового взуття стався в 1950-ті роки, коли стала відроджуватися мода на заняття спортом і фізкультурними вправами. Люди, які займалися тенісом чи баскетболом купували взуттєві вироби компанії з гумовою підошвою, виробленої на фабриці Шательро. Більшість любителів і цінителів моди були задоволені використанням даної взуттєвої продукції. Кількість робочого персоналу компанії, яка займалася виробництвом взуття, становило майже 2000.

29-09-15-foto-600x402-1

Уже в 1960-ті роки, гумова взуттєва продукція компанії Aigle є невід’ємним атрибутом до міні-спідниць. Дане поєднання стало неймовірно ідеальним і досконалим для різних вечірніх прогулянок по вулиці і популярних дискотек. В кінці 1960-их роках, брендова французька компанія стала постачати на світовий взуттєвий ринок більш 10000 взуттєвих виробів.

Асортимент даної продукції був представлений гумовими чоботами, які використовувалися для експлуатації в садах, сині чоботи з двома смужками білого кольору для моряків і чоботи для любителів їзди верхи. Компанія Aigle має велику мережу фірмових магазинів в різних частинах світу. Окрім того, взуття і одяг французького бренду продається в інтернет магазинах.