Авто

Toyota буде розробляти автомобілі на паливних елементах в Китаї

Японський бренд виклав плани з придбання контрольного пакета акцій спільного підприємства, створеного в Пекіні в цьому році, в якому також будуть задіяні чотири державних автовиробника.

Японський автомобільний гігант Toyota буде володіти контрольним пакетом акцій пекінської компанії, вартістю 5 мільярдів юанів (47 мільйонів доларів США), шестистороннього спільного підприємства з розробки комерційних автомобілів на паливних елементах.

Toyota виходить на ринок паливних елементів Китаю

Японська марка буде володіти 65% акцій майбутнього підрозділу United Fuel Cell System R&D (Beijing) Co Ltd, яке буде створено в цьому році. Китайська компанія Beijing SinoHytec, що спеціалізується на автомобілях на паливних елементах, буде мати 15% акцій, а державні китайські автомобільні компанії FAW, Dongfeng Motor, Guangzhou Automobile Group і Beijing Automotive Group будуть володіти 5%-ої частки в цьому підприємстві.

У заяві, опублікованій Toyota в п’ятницю, йдеться, що СП “буде підтримувати поширення FCEV (електромобілів на паливних елементах) для створення водневого суспільства в Китаї і, шляхом просування та розвитку FCEV, буде сприяти розв’язанню екологічних проблем, в тому числі скорочення викидів CO2 і зменшення забруднення повітря, а також працюватиме над сприянням формуванню ще більш мобільного суспільства в Китаї”.

Повідомляючи про заплановані інвестиції, новинний портал CX Tech технології китайської новинної компанії Caixin Global в понеділок заявив, що китайський уряд у квітні оголосив про намір протягом чотирьох років створити промислові ланцюжка поставок для транспортних засобів, що працюють на водні та паливних елементах.

За словами операційного директора Toyota Шігекі Тераші (Shigeki Terashi):

“Немає іншого автомобільного ринку з таким настроєм, і я надзвичайно впевнений, що ми знайдемо партнерів, з якими зможемо працювати для досягнення спільної мети – розширення використання FCEV в Китаї”.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button