Головна / Авто / Представлена перша електрична вантажівка Volvo

Представлена перша електрична вантажівка Volvo

Компанія Volvo Trucks представила першу електричну вантажівку — FL Electric. Низький рівень шуму дозволить використовувати новинку вночі, а нульовий рівень шкідливих викидів — на території закритих терміналів і природоохоронних зон. Продаж і серійне виробництво Volvo FL Electric почнуться в наступному році.

Силова установка 16-тонної вантажівки складається з 252-сильного електромотора (425 Нм крутного моменту), двоступеневої трансмісії і блоку літій-іонних акумуляторів ємністю від 100 до 300 кіловат-годин.

Зарядити батареї можна за одну-дві години, використовуючи швидку зарядку, або за 10 годин, живлячись від загальної енергомережі. На одній зарядці FL Electric здатна проїжджати до 300 кілометрів.

Першою використовувати електричні вантажівки Volvo почне компанія Renova, що спеціалізується на зборі та переробці сміття, і транспортна фірма TGM.

Раніше електричну вантажівку представив Mercedes-Benz. Модель під назвою E-FUSO One Vision буде випускати Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC), що належить Daimler. На одній зарядці вантажівка може проїжджати до 350 кілометрів і перевозити до 11 тонн вантажу.

 
comments powered by HyperComments