Авто

Toyota показала “мінівен майбутнього” (фото)

За задумом японців, він нагадуватиме футуристичну кімнату без керма, але з купою сенсорних екранів.

Toyota Lounze

Бренд Boshoku компанії Toyota представив на автосалоні в Пекіні концепт “мінівена майбутнього”. Концепт-кар, що має дуже незвичайний дизайн, отримав назву “Lounze”. Експерти вважають, що у щось подібне може трансформуватися Toyota Alphard років через двадцять.

Кузов концепту симетричний і прямокутний, а передня і задня частини виглядають однаково. Величезну увагу було приділено зовнішньому і внутрішньому вигляду. Завдяки спеціальній системі освітлення і проєкції зоряного неба на стелі, інтер’єр салону вийшов максимально футуристичним. Ви дійсно опиняєтеся у фільмі про майбутнє і це неймовірні відчуття.

Toyota Lounze

У салоні встановлено три комплекти крісел. Кожне з них може повертатися на 360 градусів, підігріватися, робити масаж і вентилюватися.

Цей автомобіль покликаний продемонструвати прогрес у дослідженнях і розробках проєкту розумної кабіни бренду. У салоні немає керма, а поруч із рульовим колесом розташований величезний екран. Хоча це і всього лише концепт, з нетерпінням чекаємо на дорогах у найближчому майбутньому.

Toyota Lounze


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button