Авто

Швейцарці представлять електричний мікрокар в стилі BMW Isetta

Швейцарці зробили електрокар в стилі BMW Isetta

Швейцарська компанія Micro-Mobility зробила мікрокар Microlino 2.0. Він оснащений повністю електричною силовою установкою і виконаний в стилі BMW Isetta.

Micro-Mobility

Концепт Microlino

Як передає портал Electrive, швейцарська компанія Micro-Mobility готується представити на автосалоні в Женеві модель Microlino 2.0. Машина являє собою повністю електричний мікрокар, виконаний в стилі моделі BMW Isetta, що випускалася німецькою компанією 1955-1962 рр.

Варто відзначити, що раніше Micro-Mobility вже намагалася випустити реінкарнацію BMW Isetta, однак тоді машина не пройшла перевірку якості — і серійне виробництво стартувало. Потім же мікрокар зі схожим дизайном представила німецька компанія Artega — модель отримала назву Karolino і має вийти в Європі в поточному році (Micro-Mobility подала в суд на Artega, однак справу не виграла); ціна на машину складе 18 000 євро.

Тепер же Micro-Mobility розробила нову модель в стилі BMW Isetta — Microlino 2.0. Серед особливостей в порівнянні з першою машиною — нова електрична силова установка (подробиці про неї поки не розкриваються), а також більш просторий салон.

Як очікується, до 50 кілометрів на годину електричний мікрокар зможе розігнатися за п’ять секунд; максимальна ж швидкість, імовірно, буде складати 90 км/год. Запас ходу, згідно Micro-Mobility, буде складати до 200 км. Ціни на модель, як очікується, будуть починатися від 12 тисяч євро; серійне виробництво має стартувати в 2021 році.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»