Аналітика

Трамп і Росія: він знову підіграє Путіну

“Передбачуване втручання Росії у вибори в Америці в 2016 році – не має пройти без уваги”, – пише The Guardian в редакційній статті. Розсекречена доповідь розвідслужб США, оприлюднена 30 грудня, “свідчить, що президент Росії Володимир Путін особисто наказав провести в 2016 році “кампанію по впливу”, щоб підірвати віру в демократичну систему США, очорнити Хілларі Клінтон і допомогти Дональду Трампу”, – стверджує видання.

1-09-01-2017-600-338

“Якщо звинувачення вірні, вони підтверджують, що в наявності загроза не тільки однієї держави іншій державі, але й загроза однієї системи іншій системі. Вони свідчать, що російська держава намагається систематично підривати демократичні системи і віру народу в них. Ці системи і віру в них потрібно захистити”, – йдеться в статті.

Реакцію обраного президента США Трампа на доповідь розвідслужб газета розцінює як безпідставний скептицизм. “Це реакція кандидата в президенти, а не глави держави. Те, що він не сприйняв серйозно брифінг, проведений для нього в минулу п’ятницю, – швидше схоже на спробу підтвердити легітимність свого обрання, ніж боротися з загрозою, що виходить від путінських зусиль по дестабілізації”, – йдеться в статті.

Газета радить не брати приклад з Трампа. “Російський лідер прагне послабити демократичні держави і підірвати довіру до них громадян. У його арсеналі – такі озброєння, як брехня, деморалізація і розбійницькі манери. Коли Трамп відноситься до російської загрози несерйозно, це не приносить вигоди нікому, крім Путіна”, – йдеться в статті.

Джерело: The Guardian

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button