Фото

Триметрова скеля раптово з’явилася на пляжі в Північній Кароліні (фото+відео)

Один з найпопулярніших пляжів Outer Banks в Північній Кароліні раптово закрився у вівторок і не через акули, а тому що там раптово утворилася скеля висота якої досягає 3 метрів.

Вчені поспішили заявити, що причина події в ерозії берегової лінії під впливом океану. Правда зовсім не зрозуміло, чому ерозія берегової лінії яка дійсно буває на узбережжі океану, виникла так раптово, адже це досить довгий процес.

Трехметровая скала появилась «из ниоткуда» на пляже в Северной Каролине

Для того, що б берег раптом піднявся або опустився на 3 метри в результаті ерозії потрібні принаймні роки або як мінімум місяці. Може причина ж криється в чомусь іншому?

Влада міста Нагс-Хед, Північна Кароліна, повідомила, що вони закривають доступ до затоки Сірих Голок до тих пір, поки новостворений укіс не буде «вирівняний». Міська влада не сказали, коли пляж знову відкриється. Тепер найбільшу стурбованість викликає нестабільність укосу.

Місцеві жителі кажуть, що вони ніколи не бачили подібного прояву ерозії берега. Основні терміни, які вони вживають описуючи побачене – “це безумство, це просто неймовірно, я ніколи не бачив нічого подібного, я не вірю в те, що бачу”.

Трехметровая скала появилась «из ниоткуда» на пляже в Северной Каролине

NOAA заявило, що можливо причиною утворення цієї “скелі” стали приливні хвилі, як виникають «коли Місяць або нова, або повна і найближча до Землі».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button