Поради

Тримач для телефона в машину. Корисні поради по вибору

Тримач для телефона в машину – річ необхідна і зручна, особливо, якщо ви використовуєте смартфон, як навігатор. За кермом – вся увага на дорогу і секунди відволікання на пошук телефона в кишені, переживання, що він не впав з панелі приборів можуть бути фатальними. Тому автотримач – це ще і ваша безпека. Але як обрати дійсно зручний і практичний девайс?

Види тримачів для телефона за кріпленням в авто

  1.  На вакуумній присосці – фіксується на лобовому склі або на панелі. Можна закріпити на багатьох поверхнях у зручному для вас місці. Фіксація доволі надійна, але на бездоріжжі може і не витримати.
  2. На клейкій основі – теж можна розмітити де завгодно і кріпиться тримач надійно, але, як то кажуть, раз і назавжди. Якщо ви захочете змінити розташування холдера – можуть бути проблеми: він або не приклеїться знову, або залишить слід на місці попереднього розміщення.
  3. На дефлектор – має хрестоподібне кріплення, фіксується надійно, але тільки на дефлектори. Підійде для будь-якого авто.
  4. На дзеркало заднього виду – перевага такого розташування в тому, що телефон перед очима, якщо на ньому увімкнений навігатор – це дуже зручно.
  5. На кермо. Плюсів такого кріплення кілька: ви завжди бачите екран перед собою, можете говорити по гучному зв’язку, але мінус в тому, що зарядити смартфон не вийде. Кермо постійно в русі, тому кабель заважатиме і випадатиме з гнізда.

Тут не буде рекомендації щодо якось одного виду кріплення, адже у кожного свої потреби та уподобання – обирайте те, що зручно саме вам. Також є варіант кріплення на підголовник – він буде до вподоби пасажирам – в дорозі можна дивитися фільми чи мультфільми.

Різновиди автотримачів за способом кріплення телефона в них

  1. «Прищіпка» – візуально і за способом використання нагадує звичайну прищіпку для білизни – телефон затискається в ньому з двох сторін.
  2.  Магнітний: один магніт розташований на тримачі, інший клеїться безпосередньо до телефона або чохла. Ваш гаджет надійно фіксується, але найголовніша перевага: встановити телефон на тримач можна однією рукою за долі секунди, не відволікаючись від дороги.
  3. Механічні зажими – це підставка з «підніжкою» і двома зажимами по боках, які регулюються вручну або автоматично. Для того, щоб зняти телефон передбачена спеціальна кнопка або коліщатко, яке розводить затискачі в сторони.

Крім цього тримач для телефона в машину може мати додаткові функції:

  • кабель зарядки – отримує енергію від прикурювача;
  • обертання на 360° – щоб змінити орієнтацію екрану з горизонтальної на вертикальну і навпаки, смартфон не треба діставати з автотримача;

Водіїв мотоциклів та велосипедистів виробники тримачів для телефонів теж не залишили без уваги. Частіше за все девайс кріпиться на кермо транспортного засобу, але він відрізняється від автотримачів. Оскільки на мотоциклі та велосипеді на телефон може потрапляти пил, вода, бруд – має бути відповідний захист. Тому мото- і велотримачі для смартфонів мають вигляд закритого чохла, де скло гаджета захищає міцна плівка або пластик.

Важливо обрати надійний тримач. Якщо вибір способу кріплення девайса та телефона в ньому – річ індивідуальна, то якісні матеріали – це безпека вашого телефону і ваша. Якщо в дорозі телефон впаде вам під ноги чи на панель приладів – ви відволічетеся на пошуки гаджета, що може зіграти з вами злий жарт. Також телефон може побитися або вам просто доведеться знову витратити гроші на новий тримач.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments