Земля

Цифрове сільське господарство скоротить викиди парникових газів до 2036 році

Нові технології дозволять скоротити вуглецевий слід сільського господарства, одночасно підтримуючи стійкість, прибутковість і продуктивність ферм.

Вчені з Аргонської національної лабораторії Міністерства енергетики США взяли участь у дослідженні, яке показало, що інновації в технологіях і сільськогосподарській практиці можуть зменшити до 70% викидів парникових газів при виробництві зерна протягом наступних 15 років. Дослідники запропонували комбінацію заходів, поміж яких застосування цифровізації в сільському господарстві, генетична зміна культур, використання мікроорганізмів і електрифікації.

Команда використовувала модель GREET для моделювання впровадження нових технологій при виробництві зерна. Це єдиний у своєму роді аналітичний інструмент життєвого циклу, який нині використовується в усьому світі. Дослідження дає уявлення про використання нових підходів до зниження кількості викидів і пропонує точки входу для державних і приватних інвесторів.

«У нашому дослідженні підкреслюється важливість доведеного підходу до вирішення кліматичної кризи – скорочення викидів в сільському господарстві й максимізації накопичення вуглецю в грунті. Практики, що сприяють накопиченню вуглецю в грунті, стають все більш популярними. Якщо ми доповнимо їх розробкою і застосуванням технологій скорочення викидів, це стане великим кроком на шляху до чистого виробництва », – розповів провідний автор дослідження Ден Нортруп.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button