Земля

Вчені: На території США передбачаються багаторазові землетрусу

Вчені зі Сполучених Штатів передбачають багаторазові землетрусу на території держави. До таких висновків прийшли сейсмологи після нового дослідження розшарування Північно-Американської тектонічної плити.

Вчені з Університету Північної Кароліни, який базується в місті Чапел-Хілл, США, віщують багаторазові землетрусу на території держави, в особливості, на південному-сході країни. До таких висновків прийшли сейсмологи після нового дослідження розшарування Північно-Американської тектонічної плити.

Сейсмологи створили модель мантії Землі і ділянки тектонічної плити, використовуючи рентгенограф, фахівці відзначили, що на місці дослідження присутня як молода кам’яна порода, так і давня. Під час заміни старих шарів на нові утворюється сильний тиск і висока щільність, що призводить до витончення мантії. Молода порода безперешкодно ковзає уздовж ліній розлому, що приводить до потужних поштовхів і землетрусів.

Вчений Берк Біріол зазначив, що на подібний процес заміни потрібні мільйони років, таким чином, США ще не один раз стане місцем сильних землетрусів і руйнувань. Приблизний час налічує 65 мільйонів років.

Кнопка «Наверх»
Закрыть