Земля

Тварини захопили порожні вулиці Індії

Поки люди сидять по домівках, тварини Індії вирішили встановити свої правила на вулицях міст.

Сотні мавп і бродячі домашні тварини перебралися у великі індійські міста, щоб заповнити порожнечу вулиць. У Мумбаї були помічені павичі, що сидять на верхівках припаркованих автомобілів. У Делі загони мавп нишпорять по стінах президентського комплексу Rashtrapati Bhawan, тварини спритно ховаються від військової охорони і пробираються на території міністерств та інших офіційних будівель.

«Вони крадуть набагато більше, ніж зазвичай, але поки не загрожують людям», — розповів один з офіцерів, які чергували біля входу в палац.

Макаки-резуси, які часто вихоплюють їжу з сумок покупців, вже давно є проблемою в столиці. Але тепер кажуть, що мавпочки почали пробиратися в офісні будівлі під час карантину. А ось в Таїланді тварини влаштували справжні заворушення.

Животные захватили пустующие улицы Индии
Мавпи борються за їжу в Ахмедабаді

Інші тварини теж зраділи обмеженням, пов’язаних з коронавірусом. Чорний гімалайський ведмідь минулого тижня забрів у Гангток, столицю штату Сіккім. Там він вирішив зайти в телекомунікаційний офіс, поранивши інженера, як повідомляють місцеві ЗМІ.

А співробітники індійської лісової служби поділились у соціальних мережах відеозаписами, на яких слони прогулюються біля закритих магазинів по пустинних вулицях.

На жаль, карантинні заходи можуть бути смертельно небезпечними для деяких тварин.

Активісти із захисту прав тварин повідомили, що чотири коні, використовувані для туристичних поїздок в Калькутті, померли від голоду. Також, близько ста п’ятнадцяти коней, які працюють в екіпажах і були прикрашені квітами і повітряними кулями, виявилися кинутими напризволяще після того, як уряд наказав припинити роботу, повідомила Сушміта Рой, прес-секретар групи Love and Care for Animals. Власники екіпажів кажуть, що у них немає грошей на тварин після того, як їм наказали покинути вулиці.

«Важко годувати свою сім’ю. Як же нам прогодувати коней?», — сказав один із власників.
Животные захватили пустующие улицы Индии
Табун коней на пустельній дорозі в житловому районі Кашміру

Бродячі корови і собаки, які здобули нову свободу, відразу ж захопили міські перехрестя і сміттєві баки, але там недоїдки зникли, коли ресторани і магазини закрилися.

Адіті Бадів з Posh Foundation в Noida, недалеко від Делі, сказав, що притулки, подібні його, щосили намагалися нагодувати своїх тварин та інших бездомних під час карантину. Фонд отримує все більше дзвінків про покинутих домашніх тварин, які, за його словами, стали «серйозною проблемою».

«Тут з кожним днем стає все важче», — сказав Адам.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments