Відео

В Тайланді відбулося «повстання мавп»

Масова бійка мавп сталася на вулицях тайського міста. Події були схожі на сцену з фільму «Повстання мавп» — голодні мавпи «атакували» місто.

Величезне скорочення туристів з-за спалаху коронавіруса мало деякі несподівані наслідки. Жителі Лопбурі, розташованого на північному сході від Бангкока, як правило, звикли бачити натовпи туристів, що відвідують знамениті храми міста і фотографують місцевих макак, які сумно відомі тим, що крадуть їжу і займаються всілякими витівками.

Однак тепер, коли країна практично позбавлена туристів з-за пандемії коронавіруса, вулиці міста тепер заповнені натовпами голодуючих мавп, вимушених боротися за недоїдки.

Нещодавно вийшли відеоролики, які показують, наскільки агресивними можуть стати примати — накидаючись на все, що навіть нагадує їжу, і борючись між собою за трофеї.

«Зараз літо, тому зазвичай ми бачимо багато туристів, але зараз із-за спалаху вірусу їх так мало, що міста дуже тихі», — сказав Сасалук Ротаначай, який розмістив відео. Недостатньо туристів приїжджають, щоб залишити їжу для мавп в Пранг Сем йод [храм].»

Ця сцена демонструє лише один з багатьох непрямих наслідків спалаху вірусу.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»