Інтернет

У 2021 році Tik Tok отримав більше трафіку, ніж Google

Згідно з новим звітом, в 2021 році TikTok став найпопулярнішим сайтом у світі. Він навіть обійшов Google!

Як повідомляє Gizmodo, посилаючись на звіт хмарної компанії Cloudflare, в 2021 році TikTok виявився найпопулярнішою веб-адресою в світі.

Торік TikTok також увійшов до списку найпопулярніших сайтів. Але тоді він зайняв лише сьоме місце після Google, Facebook, Microsoft, Apple, Netflix і Amazon. У 2021 році порядок списку практично не змінився: Amazon піднявся на один щабель, обігнавши Netflix, а TikTok став топ-1.

TikTok, що належить китайській компанії ByteDance, став особливо популярним під час пандемії. Сервіс для створення і перегляду коротких відео зацікавив користувачів різного віку і демографічних груп, яким доводилося довго сидіти вдома під час ізоляції. Цікаво й те, що TikTok – єдиний неамериканський сайт, який входить в топ-10 найпопулярніших сайтів.

Популярність TikTok змушує багатьох конкурентів тестувати аналогічні функції. Наприклад, нещодавно стало відомо, що Netflix створила аналог китайського відеосервісу під назвою Kids Clips для перегляду коротких роликів. Основна її мета – залучення до платформи наймолодших глядачів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button