Інтернет

Facebook принесе безкоштовний Інтернет в Європу

Генеральний директор і засновник компанії Facebook провів на своїй сторінці сесію у форматі питання-відповідь (Q & A). В ході заходу Марк Цукерберг відповів на десятки запитань від рядових і не зовсім рядових користувачів – одне з питань задав легендарний бізнесмен Річард Бренсон.

FRANCE-INTERNET-COMPANY-STOCKS-FACEBOOK

Серед головних несподіванок – розширення проекту Internet.org на територію Європи. Цукерберг заявив, що місія підключити до Мережі все населення земної кулі не зупиниться на країнах на кшталт Індії та Колумбії. Facebook готує плани з надання безкоштовного Інтернету жителям деяких європейських країн. Які країни і коли першими отримають доступ до послуг Internet.org, глава соцмережі не уточнив. У відповідь на критику про те, що Facebook надає урізаний доступ в Інтернет і отримує від цього вигоду у вигляді нових користувачів, Цукерберг зазначив, що такий доступ краще, ніж ніякого.

В Q & A сесії несподівано взяв участь знаменитий підприємець Річард Бренсон. Він поставив запитання про те, які вигоди несе підключення всіх жителів Землі до Глобальної мережі. Доступ до освіти, охорони здоров’я, інформації – головні позитивні ефекти Internet.org, на думку Цукерберга.

Читайте також: У 2018 половина населення Землі буде користуватися інтернетом

Крім інформації, пов’язаної з роботою компанії, бізнесмен поділився деякими особистими відомостями. Всі, хто думав, що Марк Цукерберг трудоголік, очевидно, помилялися. Глава Facebook проводить в офісі 50-60 годин на тиждень. Втім, підприємець зазначив, що думати про роботу компанії він не перестає навіть вдома. На питання в чому головна запорука успіху, Цукерберг відповів: «Ніколи не здавайтеся».

Натхнення: 3dnews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button