Людина

У дітей, які проводять багато часу з гаджетами, виявилося більше друзів

Діти шкільного віку, які проводять досить багато часу з гаджетами, лише з незначною ймовірністю страждають від порушень уваги, сну і низьких оцінок в школі.

Image by free stock photos from www.picjumbo.com from Pixabay

 

 

 

Вчені з Університету Колорадо в США аналізували анкети 11, 8 тис. дітей у віці від дев’яти до десяти років про час, проведений з гаджетом, а також батьківські звіти про проблеми з поведінкою й оцінках в школі та діагностику психологічного благополуччя учнів.

В результаті дослідники з’ясували, що хлопчики проводили за екраном гаджета на 45 хвилин більше, ніж дівчатка. Також хлопчики у два рази частіше грали у відеоігри, а дівчатка були в соціальних мережах.

Також автори, як і раніше було доведено, знайшли кореляцію між екранним часом і проблемами зі сном і нижчими оцінками.

Але кількість екранного часу не була вирішальним фактором. Набагато серйозніше на звички вплинув соціально-економічний статус дитини: він надавав у два з половиною рази більше впливу, ніж часте використання гаджета. В цілому екранний час впливало лише на 2% поведінкових відмінностей між дітьми.

Не дивлячись на те, що вчені знайшли зв’язок між великою кількістю екранного часу і проблемах в школі, це не означає, що гаджет їх викликав. Можливо дитина почала проводити більше часу в телефоні через психологічні проблеми.

Також автори нової роботи з’ясували, що у дітей, які частіше користувалися Інтернетом, виявилося більше друзів.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button