Людина

Вчені: Болі в спині у жінок можуть призвести до передчасної смерті

Регулярні болі, які з’являються в спині у літніх жінок, можуть свідчити про великий ризик ранньої смерті. Так вважають у Бостонському медичному центрі.

Ученые: Боли в спине у женщин могут привести к преждевременной смерти

Американські вчені вирішили краще зрозуміти причини болю в спині у жінок. Саме вони у віці 40-80 років частіше відзначають появу таких болів, ніж чоловіки. Болі в спині у представниць слабкої статі можуть бути виснажливими та болісними. В результаті дослідження наукові співробітники центру прийшли до висновку, що виникають у жінок складності з рухливістю через болі в спині пов’язані з передчасною смертю. Вони свідомо чи ні обмежують власну рухливість у зв’язку з даною проблемою, на що можуть впливати повнота, хронічні недуги, що зрештою призводить до передчасної кончини.

Вчені з США стверджують: у жінок, що повідомляли медикам про постійні болі у спині ризик померти був вище на 24% в порівнянні з тими пацієнтками, які не скаржилися на такі страждання. Лікарі не виключили, що в разі своєчасного лікування можна збільшити жінкам життя.

Раніше група вчених з Росії і Британії заявила про те, що болі в спині передаються у спадок. Вони стежили за кількома генами, тісно пов’язаних з болем у цій ділянці тіла. У такому випадку лікування слід проводити інакше – на рівні генів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button