Відео

У Канаді на відео потрапила енергетична решітка Землі

У Канаді зняли відео, на якому видно енергетичну решітку Землі. На думку альтернативних теоретиків, це є свідченням серйозних змін.

Вони вважають, що у Землі є енергетична решітка. Мова йде про систему енергетичних потоків, які мають свій початок, а також кінець в земному ядрі. Поки повністю відсутня інформація про функції енергетичної решітки. За словами альтернативних теоретиків, є кілька підходів, що описують дану проблему.

Є думка, що даною системою Земля підтримується в цілісному стані, не дозволяючи їй зруйнуватися. На думку інших експертів, наша планета являє собою штучний об’єкт, який створила інопланетна цивілізація. В даному випадку енергійна решітка є так званою кліткою, яка не дає свідомості людей виходити за визначені межі. Альтернативними теоретиками наголошується, що дане явище описувалося представниками багатьох древніх народів, що створювали відповідні зображення, а також малюнки.

На відео, знятому в Канаді, видно, що Сонце володіє дивною формою. При цьому хмари, які розташовуються над ним, були схожі на перевернені трикутники. Згідно із заявою багатьох представників альтернативних теорій, звичні фізичні закони не здатні описати такі явища.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button