Фото

У Китаї УЗД продемонструвало «битву» сестер-близнюків у материнській утробі

У Китаї УЗД продемонструвало незвичайну «битву» сестер-близнюків, що відбувається в материнській утробі. Знімок був зроблений на 4 місяці вагітності ще в кінці минулого року, а вже у квітні нинішнього відбулися пологи, які пройшли успішно.

Про ці незвичайні «бої» між сестрами-близнюками розповіло зарубіжне видання Daily Mail. Разом з тим був опублікований знімок, зроблений 6 грудня 2018 року в Китаї. Тоді жінка прийшла на планове обстеження, і їй зробили УЗД на 4 місяці вагітності. Користувачі Мережі почали розбирати опублікований знімок і сперечатися на тему того, яка дитина першою з’явиться на світ і формально стане старшою. Інші ж упевнені в тому, що таке суперництво в материнській утробі призведе до взаємної любові в звичайному житті.

Такі випадки в медичній практиці називаються «одноторочкова моноамніотична двійня». Це дуже небезпечна ситуація, яка ризикує виявитися фатальною для обох сестер. Згідно зі статистикою, після 26 тижня шанс їх виживання складає всього 50%. Подібне положення двох плодів призводить до того, що вони постійно заважають одне одному, а їх пуповини можуть заплутатися і призвести до смертельних наслідків для одного або двох ще не народжених дітей. Вони можуть просто задушити їх, або перекрити потоки циркуляції крові. Незважаючи на це, народження цих сестер-близнюків відбулося в квітні 2019 року і стало успішним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button