Відео

Уфолог Скотт Уорінг помітив на знімку Місяця ворота для інопланетних кораблів

Уфолог з Тайваню Скотт Уорінг знову спантеличив своїх послідовників черговою знахідкою, помітивши на знімку Місяця «ворота» для інопланетних кораблів. Паранормаліст знову обрушив на співробітників NASA звинувачення у приховуванні наявною у їх розпорядженні інформації.

На думку Скотта Уорінга, космічне агентство поінформоване про те, що Місяць не є порожнім. Річ у тому, що уфолог, за його заявою, зауважив «важливі» знімки поверхні природного супутника Землі ще шістьма роками раніше, але нещодавно він виявив зникнення кадрів в доступних для громадськості матеріалах NASA. «Це робиться навмисно, – впевнений дослідник, – оскільки за допомогою редагування у відомстві намагаються знищити докази слідів існування інопланетян».

Щодо нової «знахідки» Скотта Уорінга, він детально роз’яснив її суть на кадрах опублікованого на його YouTube-каналі відеоролика. На думку уфолога, при уважному дослідженні фото можна помітити на поверхні Місяця якісь ворота величезних розмірів. Їх призначення – дозволяти «інопланетним кораблям» входити і виходити туди в будь-який час, вважає уфолог.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button