Авто

У Китаї запустили повноцінне роботаксі AutoX (відео+фото)

Компанія AutoX в партнерстві з Alibaba почала випробування сервісу безпілотного таксі ще торік. Спочатку в автомобілях, оснащених автопілотом, знаходився водій, який контролює дії автономної системи.

AutoX

З січня цього року в пілотному режимі було запущено перші роботаксі без оператора за кермом. Тепер компанія зробила своє таксі без водіїв доступним для всіх бажаючих в Шеньчжені – багатомільйонному мегаполісі Китаю.

Щоб скористатися послугою, досить зареєструватися як учасник програми RoboTaxi від AutoX. Для обслуговування сервісу самоврядних авто компанія створила новий центр підтримки, який обладнаний набагато краще, ніж інші офіси AutoX, розташовані в Шанхаї та інших містах.

Безпілотне таксі з пасажиром
AutoX

Крім іншого, підрозділ в Шеньчжені оснащено системою резервного електроживлення і підключено до інтернету через оптоволоконні кабелі декількох провайдерів для забезпечення стабільності зв’язку навіть при аварійних ситуаціях.

Автопарк повністю безпілотного таксі компанії AutoX представлений мінівенами Chrysler Pacifica, обладнаними системою автопілота рівня 4/5. Автономне водіння здійснюється з використанням комбінації камер високого дозволу, лідара, радарів далекої дії й розробленого AutoX програмного забезпечення.

Пасажири роботаксі можуть в будь-який момент зв’язатися зі співробітником служби підтримки, якому доступна в режимі реального часу інформація про стан автомобіля. При необхідності фахівці компанії готові надати допомогу на дорозі.

Джерело: autox.ai

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button