Відео

У мережі опубліковано відео пожежі на горі Кіліманджаро (відео)

Влада Танзанії заявила, що взяла під контроль пожежу на Кіліманджаро. Вершина найвищої гори Африки палахкотіла 24 годин.

Пожежа почалася в п’ятницю ввечері недалеко від Каранга. Це місце з південного боку гори Кіліманджаро часто використовують альпіністи, які піднімаються на знамениту вершину. Воно знаходиться на висоті близько 4 000 метрів. Тепер влада Танзанії взяла пожежу під контроль.

“В цілому, ситуація знаходиться під контролем. Ми вважаємо, що з часом проблема буде повністю вирішена», — цитує агентство «Франс-Прес» офіційну заяву міністра природних ресурсів і туризму Пінді Чана.

Також місцевий чиновник Нурдін Бабу заявив журналістам, що “все під контролем” і відомству “в значній мірі вдалося впоратися з вогнем”.

В результаті пожежі на території туристичного центру та об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на північному сході Танзанії ніхто не загинув. Щорічно туди стікаються десятки тисяч альпіністів, щоб підкорити засніжену вершину.

Для гасіння влада мобілізувала сотні пожежників, співробітників Національного парку і цивільних добровольців. Проблему посилив сильний вітер, який роздував полум’я на вершині.

На кадрах, опублікованих в соціальних мережах, видно, як величезні язики полум’я пожирають рослинність і кущі, залишаючи сірий дим.

Причина пожежі поки залишається невідомою, але чиновники заявили, можливо, альпіністи або збирачі меду могли почати його «з необережності». При цьому, Герман Батіхо, представник управління національних парків Танзанії, підкреслив, що він «впевнений» в тому, що винні браконьєри.

Пожежа сталася через два роки після того, як у жовтні 2020 року протягом тижня вирувала інша пожежа. Його площа становила 95 км2.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments