Головна / Ґаджети / У мережу потрапило нове відео iPhone 7: велика камера, новий дизайн антенних вставок, без роз’єму для навушників (відео)

У мережу потрапило нове відео iPhone 7: велика камера, новий дизайн антенних вставок, без роз’єму для навушників (відео)

iPhone 7 – флагманський комунікатор, який Apple, як передбачається, офіційно представить у вересні – показали на викладеному в інтернеті відео. Пристрій на цих кадрах виглядає так само, як на більшості попередніх «шпигунських» фотографій.

iPhone-7-purped-4

Тривалість ролика складає 2 хвилини і 40 секунд, за які можна скласти повне враження про зовнішність і можливості новинки, яку покажуть восени нинішнього року.

Серед характерних особливостей iPhone 7 — змінена геометрія на задній кришці пластикових вставок, що забезпечують проходження радіосигналу, відсутність 3,5-мм аудіороз’єм, а також нова форма виступу, яка приховує модуль основної камери. На відміну від попередньої моделі, новинка отримає більш великий об’єктив, що забезпечить поліпшення якості фотознімків.

На ролику показано, що нижній торець iPhone 7 обзавівся двома виходами для динаміків, один з яких витіснив 3,5-міліметровий роз’єм для навушників. Останні потрібно буде підключати до смартфону через роз’єм Lightning або бездротове з’єднання Bluetooth.

У моделі iPhone 7 Pro, яка не потрапила на запис, буде подвійна основна камера. Дана технологія була придбана Apple разом зі стартапом LinX в 2015 році. Крім того, смартфон отримає роз’єм Smart Connector, який дозволить підключати додаткові аксесуари і автоматично синхронізувати, наприклад, зовнішню клавіатуру.

iPhone-7-purped-3

iPhone-7-purped-1

iPhone-7-purped-2

Трохи раніше в Мережу витекла інформація про те, що процесор Apple A10 в новому поколінні iPhone буде на 20% продуктивнішим, ніж у iPhone 6s. Також iPhone 7 отримає акумулятор ємністю 1960 маг. У числі інших характеристик смартфона: 2 або 3 ГБ оперативної пам’яті і флеш-накопичувач об’ємом 256 ГБ в максимальній конфігурації.

Натхнення: www.macdigger.ru