Гумор

У штаті Путіна є постійний дегустатор, обов’язок якого – перевіряти, чи не отруєна їжа президента

foto_cikavosti_25.07.2014-012“Якби ви були Володимиром Путіним, вам би пробачили нині легку параною, оскільки західний світ по черзі звинувачує, лаэ, паплюжить і проклинає вас за катастрофу малайзійського авіалайнера”, – пише журналіст The Independent Джон Уолш. Так що твердження, що в штаті Путіна є професійний дегустатор, не викликали в автора подиву. “Новина прийшла з лондонського засідання Club des Chefs des Chefs – клубу, члени якого готують страви для глав держав і світових лідерів”, – йдеться в статті.

Газета повідомляє ще кілька “витоків” з засідання кухарів: британська королева уникає морепродуктів, Барак Обама терпіти не може буряк, а принц Філіп за ланчем віддає перевагу пиву. “В “зоряному” списку кухарів світових лідерів є примітна лакуна: для Путіна всю їжу готує і пробує не шеф-кухар, а його співробітник охорони, щоб гарантувати, що їжа не отруєна”, – йдеться в статті.

А як поставлена справа в США? Джозеф Петро, співробітник Секретної служби у часи президентства Джорджа У.Буша, стверджує: президенти США не їдять нічого, що не було приготовлено обслугою Білого дому і не було подано охоронцем Білого дому у формі офіціанта. “Якщо президент їде на зарубіжний саміт, його охорона заздалегідь з’ясовує меню і привозить всі інгредієнти з Вашингтона”, – йдеться в статті. На думку автора, тепер Путін, ймовірно, слідкує цим правилам і “приносить із собою власні сіль, перець, соус, бутильовану воду і серветку – просто для підстраховки, розумієте?”

Джерело: Independent


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button