Головна / Гумор / У штаті Путіна є постійний дегустатор, обов’язок якого — перевіряти, чи не отруєна їжа президента

У штаті Путіна є постійний дегустатор, обов’язок якого — перевіряти, чи не отруєна їжа президента

foto_cikavosti_25.07.2014-012«Якби ви були Володимиром Путіним, вам би пробачили нині легку параною, оскільки західний світ по черзі звинувачує, лаэ, паплюжить і проклинає вас за катастрофу малайзійського авіалайнера», — пише журналіст The Independent Джон Уолш. Так що твердження, що в штаті Путіна є професійний дегустатор, не викликали в автора подиву. «Новина прийшла з лондонського засідання Club des Chefs des Chefs — клубу, члени якого готують страви для глав держав і світових лідерів», — йдеться в статті.

Газета повідомляє ще кілька «витоків» з засідання кухарів: британська королева уникає морепродуктів, Барак Обама терпіти не може буряк, а принц Філіп за ланчем віддає перевагу пиву. «В «зоряному» списку кухарів світових лідерів є примітна лакуна: для Путіна всю їжу готує і пробує не шеф-кухар, а його співробітник охорони, щоб гарантувати, що їжа не отруєна», — йдеться в статті.

А як поставлена справа в США? Джозеф Петро, співробітник Секретної служби у часи президентства Джорджа У.Буша, стверджує: президенти США не їдять нічого, що не було приготовлено обслугою Білого дому і не було подано охоронцем Білого дому у формі офіціанта. «Якщо президент їде на зарубіжний саміт, його охорона заздалегідь з’ясовує меню і привозить всі інгредієнти з Вашингтона», — йдеться в статті. На думку автора, тепер Путін, ймовірно, слідкує цим правилам і «приносить із собою власні сіль, перець, соус, бутильовану воду і серветку — просто для підстраховки, розумієте?»

Джерело: Independent