Різне

Доставка iPhone 5 з США – рекордно швидка з Шопотом-Експрес

foto_cikavosti_26.07.2014-02Айфон шостого покоління, з’явився всього два роки і став наступником iPhone 4S, і донині користується підвищеним попитом. Пояснити подібне явище можна великою кількістю переваг даного флагмана, простотою його сприйняття і традиційної для Apple легкості в експлуатації. Даний міні-огляд сучасного смартфона призначений для всіх, хто стурбований доставкою iPhone 5 із США.

У першу чергу варто відзначити унікальний дизайн п’ятого Айфона: навіть віце-президент Філ Шіллер, видний член корпорації Apple, назвав його «найкрасивішим продуктом» з усього, що створила компанія за довгі роки роботи. Корпус повністю зроблений зі скла і алюмінію за рахунок чого ґаджет «втратив» близько тридцяти відсотків своєї ваги в четвертому айфоні, тому доставка iPhone 5 из США гарантовано буде найлегшою в порівнянні з усіма попередніми смартфонами.

Крім того, iPhone шостого покоління став помітно тоншим, компактнішим і трохи витягнувся в довжину. Покращений екран робить можливим перегляд широкоформатного відео, кольори дисплея стали в рази насиченішими і чіткішими. Фронтальна камера екрану тепер дозволяє здійснювати відеодзвінки з високоякісним зображенням. Айфон також отримав новий роз’єм. Флагман по праву називають найкращим інструментом для швидкої роботи: потужний процесор забезпечує телефон можливістю довгого безперервного користування. З доставкою iPhone 5 з США до вас прибуде незамінний помічник, який претендує на спрощення вашого життя і роботи.

З купленим смартфоном ви відкриєте для себе безліч нових захоплюючих можливостей. Завдяки співпраці із закордонними офіційними веб-сторами пропозиції новинок у сфері сучасної техніки одним з перших робить популярний сервіс-посередник Shopotam. Тільки тут ви знайдете наймасштабніший каталог яблучної продукції за найнижчими цінами. З Шопотом у вас з’явиться унікальна можливість рекордно швидкої доставки iPhone 5 – з США бажаний смартфон до новоспеченого господаря в Москві або Пітері прийде вже через 3-5 днів з моменту оплати замовлення. Регіональні жителі будуть насолоджуватися функціональним флагманом через 5-8 робочих діб.

На закінчення, підсумуємо всі плюси, які придбав iPhone 5:

• Тонкий, легкий корпус;

• Чотиридюймовий дисплей Retina;

• Підтримка надшвидкісних бездротових мереж;

• Тисячі нових додатків для бізнесу, роботи, розваг;

• Збільшена продуктивність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button