Наука

У США створили протизаплідний гель для чоловіків

Попередні дослідження показали, що гормональний гель знижує кількість сперматозоїдів у чоловіків, не впливаючи на його статевий потяг.

Image by Pana Kutlumpasis from Pixabay

«У нашому суспільстві, за надійну контрацепцію відповідальність несуть в першу чергу жінки, тому що саме їм доводиться жити з наслідками, які можуть виникнути в результаті незахищеного сексу», — розповів доктор медицини, магістр охорони здоров’я, один з головних дослідників випробування і керівник відділу планування сім’ї в США Девід Турок.

“Це приголомшлива можливість для чоловіків активізуватися і зіграти активну роль в розробці нових методів контрацепції. Роблячи це, вони можуть продемонструвати своїм партнеркам, що вони інвестують в краще майбутнє для всіх нас», — додав дослідник.

Гетеросексуальні, сексуально активні чоловіки, які хочуть звести до мінімуму ризик вагітності своєї партнерки, сьогодні мають обмежені можливості для цього. За словами Турока, новий гель, розроблений Радою з народонаселення та Національним інститутом дитячого здоров’я та розвитку людини імені Юніс Кеннеді Шрайвер (NICHD) Національного інституту здоров’я, може допомогти вирішити цю проблему, розширивши можливості контрацепції.

Гель складається з двох гормонів – синтетичного прогестерону під назвою Несторон і замінника тестостерону. Несторон блокує природне вироблення тестостерону в яєчках і зменшує кількість сперматозоїдів, в той час, як замісний тестостерон допомагає підтримувати статевий потяг і інші природні функції, що залежать від гормону.

Гель наноситься на плечі чоловіка. Протягом двох найближчих років ліки чекають випробування, в яких візьмуть участь 12 пар.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button