Головна / Гумор / Уфологи: Ісус є прибульцем і прилетів на Землю з іншої планети

Уфологи: Ісус є прибульцем і прилетів на Землю з іншої планети

Уфологи знайшли ще один доказ, що Ісус є прибульцем і прилетів на Землю з іншої планети. На це вказує сама Віфлеємська зірка і фрески, що зображують Спасителя в дивній сфері.

Експерти з позаземних цивілізацій не перестають наводити докази теорії про неземне походження Ісуса Христа. Уфологи переконані, що він є звичайним інопланетянином, який прибув на Землю. В якості головного аргументу вони призводять описану в Біблії Віфлеємську зірку, яка з’являлася всього двічі і після на небосхилі її не спостерігали. Саме це світіння, згідно із заявами експертів, є звичайними лампами космічного корабля прибульців, що доставив Ісуса на Землю.

Другий доказ уфологів – численні фрески і зображення Сина Божого. Однією з таких є ручна робота 1350 року, яка зображує Ісуса в дивній сфері. Найімовірніше це і був літаючий об’єкт, який використовувався ним для переміщення. Також, якщо вірити історикам, в бібліотеці Моргана і в музеях Пенсільванії міститься кілька рукописів, які підтверджують теорію про інопланетне походження Спасителя.