Гумор

Що буде, якщо Земля вріжеться в чорну діру

Фізик створив цікавий калькулятор, що розраховує наслідки зіткнення планет з чорною дірою.

Фізик Альвардо Дієс розробив незвичайний онлайн-калькулятор. Він обчислює те, як сильно Земля постраждає від зіткнення зі справжньою чорною дірою. З його допомогою можна розрахувати, яка кількість енергії виділиться в результаті зіткнення і як сильно розшириться сама чорна діра. Звичайно, мова йде не тільки про Землю – можна внести параметри будь-якого космічного тіла.

Так що ж станеться, якщо нам «пощастить» зустрітися з кошмарною лійкою, що пожирає цілі зірки? Грунтуючись на розрахунках системи, чорна діра, що поглине Землю, вивільнить енергію, яка приблизно в 55 квінтильйонів разів перевищує річне споживання цієї самої енергії на всій планеті. Але навіть ця колосальна за своїми масштабами подія не означатиме щось для самої діри – її горизонт подій збільшиться лише на одну соту трильйонної частки відсотка!

Головний недолік цього калькулятора, мабуть, полягає в тому, що зображення чорної діри, що поглинає нашу планету, не змінюється – навіть якщо забити в рядок абсолютно абсурдні цифри.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button