Всесвіт

Уфологи знайшли на Марсі місце посадки інопланетного корабля

Всупереч офіційним заявам співробітникам космічного відомства NASA, інтернет-користувачі вперто продовжують пошуки слідів позаземної цивілізації на Марсі. Уфологи-аматори вже не раз наголошували на якісь об’єкти на фотографіях, отриманих марсоходами, які за своєю формою нагадували земних тварин, однак на цей раз їм вдалося виявити щось дійсно цікаве. Віртуальний дослідник, який ховається під ніком UFOvni2012, за допомогою сервісу «Google Maps» знайшов на поверхні Червоної планети місце посадки інопланетного корабля.

Інтернет-користувачі одноголосно вирішили, що такий незвичайний слід навряд чи міг бути залишений астероїдом, що врізався, або уламком космічного сміття. Уфологи припустили, що такий чіткий і рівний слід міг залишити літальний апарат інопланетян, який наблизився до поверхні планети на надто великій швидкості, і не встиг вчасно зменшити швидкість.

Співробітники NASA у свою чергу, відмовляються вірити словам інтернет-дослідників і відмовляються направити марсоходи для більш детального вивчення таємничої відмітини. Варто нагадати, що буквально днями вчені опублікували на своєму офіційному сайті неймовірно чіткі фотографії піщаних дюн Червоної планети, які захоплюють своєю величчю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button