Відео

Ураган “Рослін” показали з космосу (відео)

Ураган Рослін обрушився на західне узбережжя Мексики. Потужному шторму присвоїли третю категорію небезпеки.

Національний центр ураганів США присвоїв урагану Рослін, який вирує в Мексиці третій рівень складності. За даними відомства, шторм обрушився недалеко від невеликого містечка Санта-Крус в прибережному штаті Наяріт близько 5:30 ранку за місцевим часом (11:30 за Гринвічем).

Всього за кілька годин до шторму категорію урагану Рослін знизили з категорії третьої до четвертої за п’ятирівневою шкалою Саффіра — Сімпсона. При цьому американське відомство прогнозує «швидке ослаблення» після «виходу» урагану на сушу.

Шкала ураганних вітрів Саффіра-Сімпсона класифікує урагани і тропічні циклони Західної півкулі, які перевищують інтенсивність тропічних депресій і тропічних штормів на п’ять категорій, що розрізняються за інтенсивністю їх тривалих вітрів.

Національний центр ураганів США і метеорологічна служба Мексики попередили про руйнівні вітри, проливні дощі, які можуть викликати раптові повені і зсуви, а також про хвилі висотою до шести метрів уздовж узбережжя Тихого океану.

Влада випустила попередження про урагани для частин тихоокеанських штатів Халіско, Наяріт, Сіналоа і Лас-Іслас-Маріас, приблизно в 100 км від берега.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button