Технології

В Естонії відкрили розумну шафу для продажу водневих балонів

В Естонії у порту Какумяе Таллінна відкрили першу у світі автоматизовану смарт-шафу з продажу балонів з водневим паливом.

Проєкт на заправній станції Alexela Group запустив естонський стартап PowerUP Energy Technologies, який спеціалізується на портативних генераторах на паливних елементах.

Розумна воднева шафа буде продавати балони з воднем власникам яхт і автофургонів.

Смарт-шафа повністю автоматизована і заповнена легкими балонами з воднем, які поставляє PowerUP. «Це перший у своєму роді продукт, орієнтований на власників вітрильних човнів, яхт і автомобільних фургонів, – заявили у компанії. – При мінімальному контакті з людиною шафи будуть управлятися додатком мобільної платіжної системи Paytailor, яке спростить продаж балонів».

Покупці зможуть відкрити смарт-шафу, вибрати необхідну кількість резервуарів з воднем, а потім провести оплату через додаток».

«Водень відіграє багатообіцяючу роль у досягненні цілей декарбонізації в усьому світі, – сказав засновник і генеральний директор PowerUP Energy Technologies Івар Круузенберг. – Інтелектуальна воднева шафа стане першим кроком на шляху переходу Естонії до екологічної енергетики».

У свою чергу виконавчий віце-президент Alexela Group Марті Хяел заявив, що сьогодні необхідно отримати достатню кількість споживачів, щоб стимулювати виробництво екологічно чистого палива і у кінцевому підсумку досягти конкурентоспроможної ціни на водень.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button