Технології

Досягнення Tesla: компанія випустила відео про свої успіхи за минулий рік (відео)

Підсумки минулого року, який виявився дуже плідним для компанії, Tesla підвела в короткому відео. Автовиробник успішно впорався з труднощами, викликаними COVID-19 і пов’язаними з ним обмеженнями, і продовжує зміцнювати свої позиції.

Минулого року Tesla випустила свій мільйонний автомобіль. Всього за звітний період компанія виробила близько півмільйона електромобілів: 102 672 одиниць в першому кварталі, 82 272 – у другому, 145 036 – в третьому і ще понад 100 тисяч – в останньому, четвертому.

Просування помітно і в області технологій. У 2020 році автовиробник випустив перший в світі електромобіль з офіційно підтвердженим запасом ходу по EPA понад 640 км – Model S. А її тримоторна версія, поставки якої почнуться в цьому місяці, встановила рекорд часу кола на трасі Laguna Seca Raceway, подолавши її 1: 30,327. Крім того, торік Tesla анонсувало випуск бета-версії автопілота, що забезпечує повністю автономне водіння.

Крім автомобілебудування, Tesla розвивала свою діяльність в сфері електроенергетики:

  • За минулий рік компанія встановила 20 тисяч зарядних пристроїв Supercharger для електромобілів.
  • Нью-йоркська Гігафабрика за один тиждень оснастила сонячними панелями дахи тисячі будинків.
  • В експлуатацію було запущено стотисячний стаціонарний акумулятор Powerwall.
  • Почалося будівництво одного з найбільших сховищ електроенергії на базі батарей Megapack в Мосс-Лендінзі.
  • Завершено збільшення акумуляторного масиву Hornsdale Power Reserve.

Серед важливих подій 2020 року в відеоролику також відзначено захід Battery Day, який розповів про багато важливих розробок і плани Tesla.

У поточному, 2021, році компанія продовжує демонструвати активний розвиток. Вона вже оновила Model S і Model X, крім іншого, додавши їм тримоторні версії з позначенням Plaid.

У цьому році повинні бути добудовані нові заводи в Європі і Техасі, вийде на ринок довгоочікуваний тягач Tesla Semi, а європейські покупці зможуть придбати Model Y, складання якої налагодять на берлінській Гігафабриці 4. Одним з найбільш важливих технологічних нововведень для Tesla стане запуск виробництва елементів живлення нового стандарту 4680.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button