Авто

В інтернеті показали незвичайний кемпер на основі Volkswagen Beetle

В інтернеті показали незвичайний кемпер, побудований на основі популярного автомобіля Volkswagen Beetle. Мова йде про модель Super Bugger, створеної в 1970 році і яка призначалася для подорожей.

В интернете показали необычный кемпер на основе Volkswagen Beetle

Машина отримала значну кількість опцій і обладнання, призначених для використання в туристичних поїздках. Крім місткого багажного відділення у верхній передній частині салону було додаткове спальне місце. Основний диван і стіл розміщувалися в центральній частині кузова. В кемпері передбачили можливість готувати їжу, оскільки він комплектувався 2-конфорочною газовою плитою, яку пропонували у вигляді окремої опції. Разом з тим, покупець міг замовити компактну раковину, набір посуду та столові прилади.

Американський підрозділ німецького концерну рекламувало названий автомобіль як ідеальний засіб подорожей для сімейних пар. Запропонована туристична модель на основі Volkswagen Beetle не викликала необхідність доопрацювання двигуна, то ж відноситься до стандартної механічної КПП.

В интернете показали необычный кемпер на основе Volkswagen Beetle

Машина виготовлялася з заднім приводом, разом з тим, вона отримала розширені колісні диски і відповідні шини, що забезпечило підвищену стійкість на дорозі. Випуск кемпера припинили через три роки після початку виробництва за причини низького споживчого попиту.

Натхнення: actualnews.org

Кнопка «Наверх»