Авто

Офісом XXI століття стане ваш самокерований автомобіль

В епоху самокерованих автономних автомобілів без водія, вас ніхто не буде звинувачувати за телефонні розмови під час водіння. Справа в тому, що офісом майбутнього цілком може стати одна з таких машин.

Rinspeed, швейцарський виробник автомобілів, що створює екзотичні концепт-кари з 1991 року, створив концептуальний мобільний офіс і конференц-центр спеціально для Женевського автосалону. Названий Xchange, концепт бере за основу седан Tesla Model S і втілює в ньому ідеальну поїздку бізнес-класу – тихий зручний куточок, в якому можна буде працювати чи навіть спати по дорозі в офіс.

В епоху самокерованих автономних автомобілів без водія, вас ніхто не буде звинувачувати за телефонні розмови під час водіння. Справа в тому, що офісом майбутнього цілком може стати одна з таких машин.  Rinspeed, швейцарський виробник автомобілів, що створює екзотичні концепт-кари з 1991 року, створив концептуальний мобільний офіс і конференц-центр спеціально для Женевського автосалону. Названий Xchange, концепт бере за основу седан Tesla Model S і втілює в ньому ідеальну поїздку бізнес-класу - тихий зручний куточок, в якому можна буде працювати чи навіть спати по дорозі в офіс.  У Xchange звичайне кермо зсувається в бік, дозволяючи пасажирам витягнути стіл для своїх ноутбуків, говорити лицем до лиця на швидкості в 100 км / год або навіть відкинутися і поспати. Завдяки сидінням, розробленим Otto Bock Mobility Solutions, виробника медичних протезів, пасажири зможуть перебувати в одному з 20 різних положень. Кожне положення зроблено зі зручністю, можна витягнути ноги і дістати гріючі мішечки для ніг або ж подивитися телевізор у високому дозволі.  За словами засновника Rinspeed Франка Ріндеркнехт, Xchange був розроблений з метою розвитку ідеї про те, що коли автономні автомобілі стануть реальністю, наше традиційне мислення про місце роботи може істотно змінитися.  «До цих пір ніхто не розглядав це питання з точки зору водія, - говорить Ріндеркнехт в офіційному прес -релізі. - Як сконструювати інтер'єр транспорту, щоб максимально і оптимально використовувати корисний час?»  Xchange багатьом може здатися дивним, але коли автомобілі стануть абсолютно автономними, ідея того, що людина буде одночасно і в офісі, і за кермом свого транспортного засобу, швидше за все, буде такою ж дивною, як і те, що пасажири бізнес-класу літають літаками. Зрештою, коли ми звільняємося від фактичної необхідності відвозити себе з точки А в точку Б, дивлячись на бампер, краще витрачати час з користю.

У Xchange звичайне кермо зсувається в бік, дозволяючи пасажирам витягнути стіл для своїх ноутбуків, говорити лицем до лиця на швидкості в 100 км / год або навіть відкинутися і поспати. Завдяки сидінням, розробленим Otto Bock Mobility Solutions, виробника медичних протезів, пасажири зможуть перебувати в одному з 20 різних положень. Кожне положення зроблено зі зручністю, можна витягнути ноги і дістати гріючі мішечки для ніг або ж подивитися телевізор у високому дозволі. Це майбутнє, а сьогодні прийнято використовувати під офіси традиційні приміщення. І якщо у вашої фірми виникли труднощі з пошуком відповідних приміщень, компанія “Hausstand”, яка займається http://hausstand.com/, допоможе вам у цьому питанні.

3026652-slide-450-01

За словами засновника Rinspeed Франка Ріндеркнехт, Xchange був розроблений з метою розвитку ідеї про те, що коли автономні автомобілі стануть реальністю, наше традиційне мислення про місце роботи може істотно змінитися.

Читайте  також: Компанія Tesla Motors приєднується до перегонів по створенню самокерованих автомобілів-роботів

«До цих пір ніхто не розглядав це питання з точки зору водія, – говорить Ріндеркнехт в офіційному прес -релізі. – Як сконструювати інтер’єр транспорту, щоб максимально і оптимально використовувати корисний час?»

3026652-slide-450-02

Xchange багатьом може здатися дивним, але коли автомобілі стануть абсолютно автономними, ідея того, що людина буде одночасно і в офісі, і за кермом свого транспортного засобу, швидше за все, буде такою ж дивною, як і те, що пасажири бізнес-класу літають літаками. Зрештою, коли ми звільняємося від фактичної необхідності відвозити себе з точки А в точку Б, дивлячись на бампер, краще витрачати час з користю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button