Відео

General Motors опублікувала тизер електричної версії Hummer

У Мережі з’явилися тизерний ролик і характеристики майбутньої машини. Початок виробництва запланований на кінець 2021 року.

Презентація Hummer EV призначено на 20 травня 2020 року / © General Motors

Три тижні тому ми писали про те, що General Motors готується відродити легендарний позашляховик Hummer, причому зробити його намір повністю електричним. У минулий четвер компанія підтвердила цю інформацію, випустивши тизерний ролик з новою машиною і розповів про деякі технічні подробиці.

Автомобіль Hummer EV буде випускатися під маркою GMC, а його виробництво розташується на спеціальному заводі в Детройті, яке переобладнують під випуск електромобілів. На переоснащення фабрики у компанії збираються витратити більше двох мільярдів доларів, що свідчить про серйозність планів.

Потужність «Електрохаммера» складе 1000 кінських сил (для порівняння: максимальна потужність двигуна Hummer H1 досягала лише 300 кінських сил). Від нуля до 100 км/год машина буде розганятися за три секунди. Орієнтовна вартість нової моделі поки не озвучується. Офіційна презентація GMC, Hummer EV відбудеться 20 травня. Початок великосерійного виробництва намічено на кінець 2021 року.


Тизерний ролик GMC, Hummer EV / © Youtube — GMC

«Оригінальні» позашляховики Hummer були створені в 1992 році на базі військового автомобіля HMMWV і випускалися до 2010-го. Військова версія машини виробляється c 1983 року і досі.

Натхнення: naked-science.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть