Технології

В Німеччині громада забезпечила себе теплом та електрикою з соломи

Порогові значення викидів для пилу набагато нижче встановлених норм

В Німеччині в громаді Емліхгайм ТЕЦ BEKW (Bioenergiekraftwerk Emsland) використовує 60 000 метричних тонн соломи на рік для генерації 10,2 МВт електричної та 49,8 МВт теплової енергії.

Об’єкт має рекордну первинну енергоефективність приблизно в 90%, повідомляє “Біоенергетична Асоціація України” у Facebook.

Електростанція заберпечує теплом підприємство, асоціацію лікарень, громадські установи (зокрема ратушу, школи) та приватні домогосподарства.

В повідомленні зазначили, що ТЕЦ BEKW є першою в Німеччині, яка використовує 70 000 тонн соломи з навколишніх ферм як паливо. Вона була запущена у 2013 році.

“Цикл спалювання соломи в Емліхгаймі не завершується виробленням тепла. “Побічна зола” використовується як добриво. А опалювальна станція, що працює на соломі, також виробляє електроенергію”, – підкреслили біоенергетики.

Вони також розповіли, що електростанція оснащена близько 6000 вимірювальними точками. Одним із важливих показників є те, що порогові значення викидів для пилу становлять від 0,1 до 0,6 міліграма на стандартний кубічний метр, що набагато нижче встановлених порогових значень.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments