Технології

Recon Jet – розумні окуляри для заняття спортом

Розумні окуляри від Google “забуксували” і компанія вирішила доопрацювати ідею. Однак, конкуренти не дрімають. На ринок вийшла молода компанія Recon Jet зі своєю розробкою розумних очок. Цільова аудиторія їх новинки – шанувальники активного способу життя (бігу, велосипедних прогулянок і так далі). Окуляри Recon Jet допомагають стежити за маршрутом, дають вичерпне уявлення про навколишній світ, записують і транслюють в мережу аудіо / відео, відтворюють музику.

20-04-15-foto-600x400-3

Якщо говорити про зовнішній вигляд, винахід нагадує футуристичні сонцезахисні окуляри з особливим цифровим блоком, в якому розташована основна частина електроніки та акумулятор. Завдяки міні-дисплею окуляри проектують зображення з потрібною інформацією, аналогічне 76-сантиметровому екрану на відстані 7 метрів від користувача.

Управління функціями здійснюється за допомогою сенсорного тачпада і двох фізичних кнопок. Голосове управління відсутнє. Крім цього пристрій оснащений чіпом з 2 обчислювальними ядрами Cortex-A9, частота процесора – 1 ГГц. Є подвійний мікрофон, 1 ГБ ОЗУ, динамік, GPS, Bluetooth, твердотільний накопичувач об’ємом 8 ГБ, ANT +, батарея на 4 години автономної роботи, Wi-Fi і камера на 2,1 МП.

20-04-15-foto-600x400-2

20-04-15-foto-600x400-1

Recon Jet вже доступні для покупки за ціною $ 699.

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button