Поради

Україна – найбільш айтішна держава. Як стати тестувальником ПЗ за 2,5 місяці?

Українські спеціалісти IT-сфери вже увійшли до десятки найбільш затребуваних у Європі та Америці, оскільки в Україні розробляється якісний продукт. Дедалі більше компаній обирають співпрацювати з нашими командами. Всього за перший квартал цього року IT-компанії поповнили державний бюджет на 2 мільярди доларів, що стало рекордним показником за всю історію існування IT-сфери в Україні.

Сьогоднішні аналітичні дані вказують на те, що IT стала другою сферою з найбільшим прибутком від експорту після аграрного сектору. І нинішнє керівництво держави поставило за ціль – розвиток IT-сфери як частина 10-річної програми відбудови України.

Які сфери IT будуть розвиватись найближчим часом?

За розподілом бюджету на 2023 рік та тенденцією розвитку професій ІТ, можна відстежити, що сферами, які будуть розширюватись у наступні декілька років, є розробка та тестування. Також це єдині дві професії, які залишись непохитні фінансово в останні два роки, та навпаки продовжують набирати оберти.

Якщо аналізувати ринок праці, то тут ситуація суттєво відрізняється. Більший ріст набирає професія тестувальника. На сьогодні існує дефіцит на спеціалістів даної області, деякі компанії також проводять набір персоналу без досвіду та навичок з подальшим навчанням під свої потреби.

Як опанувати професію тестувальника?

На вибір майбутнього спеціаліста є два варіанти опанування навичок: самоосвіта та проходження курсу тестувальника з нуля. Задля економії часу та ресурсів рекомендуємо обирати другий варіант. Оскільки інформація, яка розміщена у відкритому просторі в інтернеті, не в повному обсязі і не впорядкована, тому на її вивчення йде дуже багато часу.

Курси ж в свою чергу займають лише 2,5 місяці. За цей час студенти вивчають всі необхідні навички. А з школою it-testing-school ще буде можливість попрактикуватись на реальних проєктах від іноземних замовників та відточити навички. Більшість випускників обирають курс в тарифі одразу з допомогою у працевлаштуванні, щоб також не гаяти даремно час. І працюючи, вже за перший місяць повертали вкладені у навчання гроші. Більш детально з програмою курсу можна ознайомитись на сайті школи: www.it-testing-school.com.

Яка перспектива тестувальника?

Недарма кажуть, що тестувальник – це вступ до лав IT-спеціалістів. Оскільки для тестувальника не потрібно вивчати мови програмування і навчання є одним з найшвидших. Проте більшість тестувальників не переходять у інші професії, а розвиваються безпосередньо у цій сфері. Наполегливі та працьовиті тестувальники з легкістю досягають оплати праці на рівні з розробниками, тому міф, що тестувальникам платять менше можна розвіяти, оскільки все повністю залежатиме від самого спеціаліста.

В школі it-testing-school дають також розуміння як саме швидко розвиватись і які додаткові навички допоможуть збільшити дохід. На сайті it-testing-school.com можна ознайомитись з актуальною інформацією стосовно найближчого навчання. Досить відкладати на завтра!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments