Ґаджети

В середньому смартфони передають особисті дані користувача кожні 4,5 хвилини

Дослідники з Ірландії виявили, що дані користувачів з телефонів відправляються виробнику кожні 4,5 хвилини. При цьому пристроями можна навіть не користуватися.

Image by Niek Verlaan from Pixabay

Згідно з новим дослідженням, смартфони на Android і iPhone в середньому передають дані в компанію-виробник кожні 4,5 хвилини. При цьому дані відправляються, навіть якщо пристрої не використовуються.

Дослідження, проведене в Дубліні, викликало нові побоювання щодо конфіденційності смартфонів. При цьому вчені стверджують, що вони не змогли знайти істотну різницю між пристроями Apple і Google.

У дослідженні, яке провів професор Дуг Лейт з Центру Connect в Трініті, він прийшов до висновку, що iPhone не забезпечує більшої конфіденційності, ніж пристрої від компанії Google.

Однак в дослідженні наголошується, що телефони Google збирають «значно більший обсяг даних про телефони, ніж Apple». В середньому 1 МБ даних відправляється з телефонів Google Pixel кожні 12 годин, у порівнянні з 52 КБ, які відправляються з iPhone.

Серед даних, які зазвичай відправляють з телефонів – це інформація про SIM-карти й дані про пристрій, такі як серійний номер апарата, IMEI, Wifi MAC-адресу і номер телефону.

«Я думаю, що більшість людей згодні з тим, що Apple і Google повинні збирати дані з наших телефонів для надання таких послуг, як iCloud або Google Drive. Але коли ми просто використовуємо наші телефони для дзвінків і нічого більше – набагато важче зрозуміти, чому Apple і Google повинні збирати дані », – зазначив Лейт.

«Однак, в цьому дослідженні ми виявили, що Apple і Google збирають величезну кількість інформації навіть в такій ситуації. Здається, це надмірно і не потрібно ».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button