Авто

Foxconn і Vingroup об’єднаються для створення електромобіля

Foxconn, найбільший у світі контрактний збирач побутової електроніки, в тому числі продукції Apple, почав переговори з найбільшим в’єтнамським конгломератом Vingroup про спільну роботу в області електричного автотранспорту.

Представник Vingroup підтвердив отримання пропозиції від Foxconn, але сказав, що поки немає конкретних домовленостей. Як повідомило агентство Reuters, Foxconn запропонувала придбати виробничі лінії, що належать VinFast, автомобільному підрозділу Vingroup. Але VinFast намір зберегти свій бізнес в цій сфері.

Таким чином, угода між Foxconn і Vingroup могла б зробити кожну з компаній більш конкурентоспроможною на швидко зростаючому ринку електромобілів. Співпраця, ймовірно, буде взаємовигідним, оскільки обидві фірми вже знайомі з розробкою електричних моделей.

Так, Foxconn минулого місяця підписала меморандум про взаєморозуміння з побудованим в Лос-Анджелесі стартапом Fisker. Угода передбачає продаж 250 тисяч електричних автомобілів в Китаї, Індії, Європі, і Північній Америці.

Раніше Foxconn брала участь в створенні електромобілів спільно з Fiat Chrysler Automobiles, Geely і іншими автовиробниками. Зараз компанія, річний обсяг продажів якої дорівнює 172,8 мільярда доларів, поставила перед собою мету зайняти 10% світового ринку електромобілів в період з 2025 по 2027 рік.

VinFast про намір вийти на ринок електромобілів повідомила в січні цього року. Вона анонсувала відразу три електрокросовера, які, як заявляється, за можливостями не поступатимуться моделям Tesla. Крім того, вже два роки компанія продає на домашньому ринку електроскутери.

Крім VinFast, в Vingroup, річний оборот якої складає 5,6 мільярда доларів, входять чотирнадцять компаній. Конгломерат заявляє, що випуск електромобілів планувався з моменту створення автомобільного виробництва.

Варто відзначити, що Foxconn і VinFast вже мають досвід спільної роботи. Торік вони співпрацювали з нью-йоркською компанією Medtronic над випуском апаратів ШВЛ.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments