Ґаджети

Варто терміново видалити ці програми з вашого Android-смартфона

З часом ваш смартфон усі більше заповнюється різними даними. Це фото, відеоролики і звичайно ж, різні додатки. Погляньте на свій смартфон. Напевно у вас встановлені програми, якими ви не користувалися вже досить давно. Чи потрібні вони вам, якщо ви запускали їх від сили пару раз? Швидше за все, ні. Однак серед купи програм можуть бути не тільки ті, що займають зайве місце, але й такі, які просто представляють небезпеку.

Навіть якщо які-небудь з додатків, про які мова піде нижче, не встановлені на вашому смартфоні, провести ревізію зайвим не буде. Адже вільний простір внутрішньої пам’яті пристрою зайвим не буває.

Додатки соціальних мереж

Цей вид програм відноситься до одних з найбільш серйозних пожирачів часу. Регулярні повідомлення навіть про незначні дії відволікають і змушують вас знову і знову «залипати» в телефон. З додатками на зразок Twitter або Facebook цілком можна розлучитися на користь їх браузерної версії. Ви практично не втратите в функціональності. Зате докучливі оповіщення відійдуть на другий план. Крім того, якщо говорити про додатку Facebook, то якийсь час тому деякі користувачі почали скаржитися на те, що воно дуже сильно витрачає запас батареї.

Додатки, які використовують трафік

В налаштуваннях свого смартфона відшукайте статистику використання трафіку і подивіться, які програми «від’їдають» його найбільше. Якщо враховувати, що безліч тарифних планів не є безлімітними в плані передачі даних, видалення або заміна деяких програм навіть може допомогти заощадити вам гроші. Ну а якщо якась програма регулярно щось качає з мережі і передає, варто задуматися: а чи не вірус ваш телефон підхопив?

Додатки, які стежать за вами без дозволу

Навіть попри те, що програми, як правило, запитують вашого дозволу на використання служб геолокації, деякі додатки до сих пір знаходять шляхи обходу цього обмеження. Або користувачі просто «тикають на все підряд» при установці, не особливо замислюючись про наслідки. Якщо ви думаєте, що це стосується тільки «лівих» програм, то ви помиляєтеся. Не так давно на спостереженні за користувачами «зловили» додаток Uber. Це було в 2017 році і відтоді розробники виправили його, але все ж таки перевірити рівень допуску ваших програм до служб геолокації зайвим не буде.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button