Поради

Ваша собачка заслуговує найкращого: як обрати найкращий зоомагазин?

Коли у родині з’являється цуценя, воно одразу стає повноцінним членом родини. Кожен власник намагається старанно дбати про чотирилапого улюбленця, стежити за його здоров’ям та зовнішністю. Однак для якісного догляду за собакою необхідні відповідні товари, а час на похід до зоомагазину є не у всіх власників. До того ж, асортимент багатьох стаціонарних зоомагазинів залишає бажати кращого — іноді за продукцією улюбленого бренду доводиться їхати в інший районі. Крім того, привезти додому мішок корму або наповнювача може бути важко, особливо для жінки. А якщо вихованець великий чи їх кілька? Купівля перетворюється на проблему.

Корм для собак

Тому інтернет-магазин зоотоварів стає справжньою знахідкою для власників собак. Замовивши товари для собак, замовлення протягом 2-х днів буде доставлено додому. Однак, щоб покупка не стала розчаруванням, важливо ретельно обрати інтернет зоомагазин, адже нерідко ціни у магазинах завищують, продають товари низької якості, довго не виходять на зв’язок для оформлення замовлення або взагалі продавці є не компетентними. Щоб вибір був правильним, необхідно звернути увагу на деякі особливості роботи зоомагазину.

Критерії вибору

  1. Асортимент магазину має повністю відповідати вашим потребам. Не варто звертатися у магазин, де немає усіх необхідних позицій зоотоварів. Корм для тварин, ліки від глистів, засоби для гігієни — все має бути в одному місці. В іншому випадку — доведеться переплачувати за доставку.
  2. Ціни. Має значення їхній загальний рівень, наявність або відсутність мінімальної суми замовлення, кількість товарів зі знижкою, акції, дисконтна система, а також інші можливості скоротити витрати покупця.
  3. Асортимент брендів. Купувати товари для тварин краще у зоомагазині, що пропонує сертифіковану продукцію від відомих брендів.
  4. Якість обслуговування. Сюди можна віднести зручний або незручний графік роботи, можливість телефонної консультації, наявність розсилки з важливою інформацією про нові пропозиції, професіоналізм співробітників, а також ввічливість під час розмови.
  5. Зручність сайту. Офіційний сайт інтернет магазину зоотоварів має бути максимально зручним та зрозумілим. Вся продукція повинна бути розміщена за відповідними розділами, так, щоб ви могли знайти товар, що цікавить, в пару кліків. На сайті інтернет-магазину https://petslike.net/ наявний зручний пошук за різними параметрами: призначення та вид товару, бренду, категорії, породи, віку, особливостей тварини, основних інгредієнтів, країни-виробника, ваги упаковки.
  6. Характеристики товару. В надійному інтернет зоомагазині у каталозі є докладний опис товару: характеристики, склад та фото.
  7. Можливість різних способів оплати.
  8. Оперативність обробки замовлень. Добре, якщо менеджер передзвонює протягом години-двох, інакше клієнту іноді доводиться чекати кілька днів.
  9. Доставка — особливо, якщо магазин пропонує безкоштовну доставку, як у випадку із Петслайк, де пропонується безкоштовна доставка при купівлі товарів на суму від 500 грн.

Також не варто забувати і про відгуки клієнтів, які вже зробили замовлення у тому чи іншому зоомагазині. Ознайомитися із ними можна на відкритих інтернет-платформах. І, звичайно, краще віддавати перевагу тим зоомагазинам, які вже не перший рік реалізують товари для котів та собак, та встигли здобути гарну репутацію на ринку зоотоварів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button