Здоров'я

Вчені дали поради, як уникнути передчасного старіння

Вправи на розтягування дуже добре тонізують м’язи. Питання як зберегти молодість є дуже актуальним у сучасному світі.

Фото: клуб Волна

 

За словами японського професора Хіросі Хіраїдзумі, відчуття старіння в молодому віці говорить про відсутність необхідного фізичного навантаження. В цьому випадку починають деактивуватися функції тіла, пише japantimes.co.jp.

Він зазначив, що сьогодні у багатьох виникають несподівані болі через дистанційну роботу за комп’ютером.

“М’язи, що йдуть вертикально від талії до передньої частини тазостегнового суглоба, а також клубово-поперекові м’язи стають жорсткими й створюють навантаження на поперек”, – розповів професор.

У бесіді з японським виданням Nihon Keizai він порадив почати боротися з “заіржавілістю” тіла за допомогою регулярної розтяжки. Хіраїдзумі пояснив, що деякі ефективні вправи можна зробити на будь-яких сходах.

Наприклад, можна розім’яти шию і плечові суглоби. В цьому випадку будуть корисні нахили до поручнів з рівною спиною. Клубово-поперекові м’язи можна розслабити за допомогою випадів, в яких одна нога буде зафіксована на пару сходинок вище.

Фахівець підкреслив, що кілька вправ поліпшать кровообіг і активують метаболізм м’язів. Це, своєю чергою, допоможе загальмувати процеси старіння.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button