Земля

Вчені попереджають про загрозу потужних землетрусів по всьому світу

Після потужного землетрусу, що стався в Італії, вчені попереджають про ймовірність нових потужних землетрусів по всьому світу. Жодна країна не може відчувати себе в безпеці, адже деякі тектонічні розломи не випускали енергію вже на протязі багатьох років і на будь-якому з них може статися катастрофічний землетрус.

f0b87b3e6340c6457f100a33afe3a9d1
За прогнозом учених, можливі великі землетруси на Близькому Сході, в Китаї, Індії, США і Японії. Найбільша небезпека на території США загрожує Каліфорнії, Алясці і Гаваям. Каліфорнійський розлом Сан-Андреас вже давно дозрів для викиду накопиченої енергії, і наслідки будуть набагато серйозніші, ніж в Італії, відзначають вчені.

Тиск на розломі постійно збільшується. Рано чи пізно він почне ковзати скидаючи цей тиск, що викличе потужний землетрус вздовж одного з великих розломів Каліфорнії.

За підрахунками фахівців, підземні поштовхи великої магнітуди, триватимуть кілька хвилин, що призведе до великих руйнувань інфраструктури, евакуації населення, масових грабежів, насильства та подальшого введення військового положення.

Не варто забувати і про те, що на узбережжі Каліфорнії розташований діючий ядерний реактор і його руйнування може викликати жахливу за своїми масштабами і наслідками катастрофу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button