Земля

Олені захопили місто в штаті Орегон

Жителі американського міста Ашленд (штат Орегон) зіткнулися з масовим нашестям оленів. Як повідомляє Reuters, найближчим часом буде проведено «Оленячий саміт», де учасники під головуванням мера міста Джона Стромберга (John Stromberg) спробують знайти рішення проблеми.

25-09-15-foto-600x400-1 (3)

Відзначається, що деякі парнокопитні поводяться агресивно: переслідують людей і нападають на собак.

Співробітник департаменту дикої природи Орегона біолог Марк Варгас (Mark Vargas) розповів, що олені не бояться людей. Він упевнений, що це сталося через те, що довгі роки жителі міста підгодовували цих тварин.

Представник департаменту заявив, що зараз немає ніякої можливості зменшити кількість парнокопитних в місті. За словами Варгаса, здійснювати контроль над народжуваністю оленів затратно і неефективно. Для цього доведеться щорічно винищувати по 40-50 особин. Біолог підкреслив, що жителям потрібно припинити підгодовувати тварин.

Це вже не перший випадок, коли жителі населених пунктів у різних частинах світу піддаються нападу диких тварин. Наприклад, у червні цього року австралійський місто Манінгріда окупували 25000 тарантулів, а в листопада 2014 року жителі міста Липова на заході Румунії піддалися навалі сонечок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments